engine
Engine BOSCH 1200W
engine
Autonomy 75 km
engine
Speed 45 km/h
engine
Recharge 3-6 hours
Discover TS
engine
Engine BOSCH 1500W
engine
Autonomy 80 km
engine
Speed 45 km/h
engine
Recharge 3-6 hours
Discover TC
TCMAX
engine
Engine 3000W
engine
Autonomy 110 km
engine
Speed 90 km/h
engine
Recharge 8-9 hours
Discover TC Max
engine
Engine BOSCH 1300W
engine
Autonomy 85 km
engine
Speed 45 km/h
engine
Recharge 7-8 hours
Discover CUx
CUX Ducati
engine
Engine BOSCH 1300W
engine
Autonomy 75 km
engine
Speed 45 km/h
engine
Recharge 7-8 hours
Discover CUx Ducati
TS X
engine
Engine BOSCH 1900W
engine
Autonomy 75 km
engine
Speed 45 Km/h
engine
Recharge 3.5 h شارژ سریع
Discover TS X
TS Street Hunter
engine
Engine
engine
Autonomy
engine
Speed
engine
Recharge
Discover TS Street Hunter
TC Wanderer
engine
Engine BOSCH 3000W
engine
Autonomy 71 - 126km
engine
Speed 90 km/h
engine
Recharge 6-7 hours
Discover TC Wanderer
سوپرسوکو TS

معرفی سوپرسوکو Super SOCO TS موتورسیکلت برقی

BACK TO اخبار

معرفی سوپرسوکو Super SOCO TS

موتورسیکلت برقی

سوپرسوکو TS

سوپرسوکو TS

چراغ جلوی LEDدینامیک

خود را با میزان روشنایی محیط اطراف تطبیق می‌ دهد.

سوپرسوکو TS

چراغ عقب LEDدورپیچ یکپارچه

با زاویه دید بیش از 270 درجه، ایمنی بیشتری به هنگام رانندگی در شب خواهید داشت.

سوپرسوکو TS

به این LEDها خیلی بیشتر می‌توان اتکاء کرد چون بیش از 1000 ساعت کار می‌کنند. 6 مدول LED ، از طریق عدسی‌های شیشه‌ای، تا 28000 کندلا نور بر راه می‌تابانند و نتیجه روشن است: بازدهی نوری 5 برابری و افزایش رویت‌ پذیری در مقایسه با لامپ های هالوژنی متعارف در موتورهای پدالی متعارف. بالاخص باید به چراغ دی لایت مدور LED اشاره کرد که شامل 30 LED منفرد است و Super SOCO را چه در روز و چه شب حسابی خوشگل می‌ کند. دیگر اینکه، به لطف فناوری LED مصرف انرژی به حداقل رسیده است و نتیجتا موتور برد و توان بیشتری برای سفر خواهد داشت.

سوپرسوکو TS

سوپرسوکو TS

به توانایی این موتور برای درست سرعت کم کردن و متوقف شدن اعتماد داشته باشید. نگران این نباشید که ترمزها زیادی داغ شوند چون از مواد مدرن در آنها استفاده شده است و دیسک های ترمز با هوا خنک می شوند.

ترمز کارآمد، ترمز مسابقه ای

دیسک جلو 220 میلیمتری با کالیپرهای شناور دو پیستون

دیسک عقب 180 میلیمتری با کالیپرهای شناور تک پیستون

قابلیت ترمز سریع در سرعت بالا، ترمزگیری را ایمن و پایدارتر می سازد.

دارای سیستم کمک ترمز الکترونیکی E-ABSکه باعث تقویت ترمزگیری شده است.

زمانیکه ترمز می زنید، انرژی جنبشی به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. بازیافت انرژی جنبشی عمر باتری را افزایش می دهد.

باتری به صورت پالسی شارژ می‌ شود.

طرز نشستن سه-نقطه ای با نسبت های طلایی

سوپر سوکو TS

حتی رانندگی طولانی هم خسته‌کننده نخواهد بود.

طرز نشستن سه-نقطه‌ای، مطابق با استاندارد ارگونومی و نسبت طلایی است. با این طرز نشستن، کنترل موتورسیکلت آسان بوده و فشار وارد بر ستون فقرات به حداقل می رسد.

طرز نشستن سه-نقطه‌ای و طرز نشستن دو-نقطه‌ای، از اصطلاحات رایج در سوارکاری است. در نشستن سه-نقطه‌ای، پاهای سوارکار در دو طرف اسب قرار می‌گیرند، نشیمنگاه سوارکار بر روی زین است و زاویه‌ای که بالاتنه با خط عمود می‌سازد فقط 2 تا 3 درجه است. در نشستن دو-نقطه‌ای، نشیمنگاه سوارکار بر روی زین نیست و بالاتنه به وضوح متمایل به جلو می‌باشد.

 

طراحی خوبی که خود را با راکب وفق می دهد

همواره می توانید مطابق با نیازهایتان، تنظیمات Super SOCO را تغییر دهید.

برای اینکه از شر سفرهای سخت و خسته‌کننده خلاص شوید باید طرز نشستن‌تان بی عیب و نقص باشد. می توانید Super SOCO را هر طور که مایلید تنظیم کنید. می توانید در عرض چند ثانیه تکیه گاه پا را پایین تر بیاورید تا نشستن‌ تان راحت تر شود. حداقل فاصله تا سطح زمین، سیستم تعلیق و بسیاری چیزهای دیگر را هم می‌توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی تنظیم کنید.

پیشرانه بوش

سوپرسوکو

فقط در عرض چند ثانیه به به حداکثر سرعت (45 کیلومتر بر ساعت) می رسید بی آنکه صدای ناجوری بشنوید یا بوی بدی از اگزوز بیاید. این موتورسیکلت مجهز به یک هاب‌موتور سایز بزرگ 17 اینچی ساخت شرکت بوش است که در داخل چرخ عقب جای می‌ گیرد. شرکت بوش،  سازنده موتورهای الکتریکی با کیفیت بالا است که از شهرت جهانی برخوردار است. توان الکتریکی بدون کوچکترین تاخیر و بدون مکانیزم انتقال، مستقیما به چرخ منتقل می شود. حداکثر توان آن بیش از 2 کیلووات است. شتاب آن حتی از انجین های بنزینی متعارف هم بیشتر است. گشتاور قوی موتور، که مجهز به مگنت C35 می‌باشد، پشتوانه زاویه صعود بزرگ موتورسیکلت است. این پیشرانه به لحاظ مصرف انرژی نیز به صرفه بوده و راندمان بالایی دارد.

کنترلر برداری FOC

موتوربرقی

با کیفیت ترین باتری لیتیومی جهان

Soco TS دائما سبک و رفتار رانندگی شما را بررسی می‌ کند، با این هدف که میان دامنه پیمایش و عملکرد، موازنه‌ای برقرار شود. "کنترل میدانی"، که به آن "مغز" وسایل نقلیه برقی نیز می گویند با توجه به میزان گاز دادن راکب متوجه توان درخواستی می شود و داده‌های مربوطه را به اطلاعات هوشمندتر تبدیل می‌کند، سپس این اطلاعات را به چرخ انتقال می‌ دهد. نتیجه کار واقعا تماشایی است: تجربه بهترین حالت رانندگی که فقط خود راکب به هنگام سواری لذت آن را درک خواهد کرد.

یک ارتباط دقیق و بدون مشکل میان کنترلر برداری FOC و ورژن 2.0 "سیستم عامل مدیریت موتورسیکلت" (BMOS 2.0) برقرار است. سیستم تعاملی هوشمند BMOS 2.0 ساخت خود شرکت است. کنترلر برداری FOC، با بهره‌گیری از یک الگوریتم بسیار دقیق، توان خروجی را به میزان 10% و نرخ تبدیل انرژی را تا 92% افزایش می‌دهد.

سرعت بالای شارژ باتری‌

موتوربرقی

برای شارژ کردن باتری ها دو گزینه وجود دارد:

1. می توانید هر باتری را به طور جداگانه، و مستقیما با زدن آن به پریز برق شهری، شارژ کنید.

2. می توانید کابل شارژ اختصاصی Super SOCO را به پریز برق شهر زده و هر دو باتری را همزمان شارژ کنید.

فناوری شارژ این موتورسیکلت چنان متفاوت و پیشرفته است که با فقط 20 دقیقه شارژ کردن می‌ توانید 20 تا 30 کیلومتر سواری کنید. شارژ کامل ممکن است تا از 5 تا 8 ساعت به طول بیانجامد. به خاطر دینامیک بودن فرایند شارژ، سلول های باتری از محافظت کافی برخوردارند و به این ترتیب هم چرخه عمر آنها افزایش می یابد و هم وقفه ای در عملکرد آن ها رخ نمی دهد.

صرفه‌جویی باورنکردنی در هزینه انرژی

پیمودن 160 با هزینه ای بسیار پایین

با توجه به اهمیت صرفه جویی در هزینه‌های انرژی، شارژ کامل هر دو باتری Super SOCO  با هزینه ای بسیار پایین انجام می شود به صورتی که صرفه‌جویی حدود 12 برابر بیشتر از موتورهای بنزینی سبک متعارف است. البته  تصمیم شما برای استفاده از Super SOCOفقط یک تصمیم اقتصادی نیست بلکه به  محافظت از محیط زیست نیز کمک می‌کند.

گنجاندن دو باتری با جریان‌های همسو برای انعطاف‌پذیری و دامنۀ پیمایش بیشتر

Super SOCO برخلاف اغلب وسایل نقلیه برقی، از محفظۀ باتری بسیار بزرگ برای جادادن همزمان دو باتری استفاده می کند. با داشتن باتری‌های دوبل، دامنۀ پیمایش دو برابر معادل 160 کیلومتر خواهیم داشت، در صورت تمایل به استفاده از فقط از یک باتری، دامنۀ پیمایش تا 80 کیلومتر خواهید داشت.

باطری موتوربرقی

باتری‌هایی با فناوری نسل آینده

اغلب تولید‌کننده‌ها درخصوص باتری زیادی صرفه‌جویی می‌کنند. اما در Super SOCO فقط از سلول های لیتیوم-یون 18650 برترین تولیکنندگان جهان یعنی سامسونگ، ال جی یا پاناسونیک استفاده می‌شود. این سلول ها که آزمون های UN38.3 را با موفقیت از سر گذرانده‌ اند حتی پس از سال‌ ها راندن و شارژ کردن همچنان عملکرد قوی شان را حفظ می‌ کنند.

چیدمان خوب سلول ها

اینکه سلول ها در داخل پک باتری چه چیدمانی داشته باشند بسیار مهم است، زیرا لازم است با یکدیگر و به صورت یک مجموعه واحد کار کنند. وجود فاصله بیشتر میان آنها و فاصلۀ مختصر میان ردیف‌ها، خنک‌کنندگی بهتر انجام شده و عملکردی بهینه خواهیم داشت.

باطری موتوربرقی

ایمنی فیزیکی بالا برای باتری‌ها

محفظۀ مستحکم باتری سوپر سوکو از جنس آلومینیوم فوق سبک که در صنایع هواپیمایی کاربرد دارد استفاده می کند.

در نتیجه تقویت پوشش محافظ، پک های باتری  Super SOCO به طور کامل در مقابل ضربه و لرزش محافظت شدند. نظیر این فناوری را در محصولات خودروسازهای پیشرو جهان نیز می‌ بینیم. نه فقط لرزش‌ های ناشی از ناهمواری‌های جاده و خیابان‌، بلکه افتادن باتری از وسیله نقلیه و حتی تصادف‌ها نیز پیش بینی شده و برایشان فکری شده است. در صورت خرابی و از کار افتادگی یک یا چند سلول، سلامت باتری به خطر نمی افتد. این یعنی آنکه منبع انرژی این موتورسیکلت برقی همواره صحیح و سالم باقی می‌ماند و امنیت هنگام سواری را به بهترین شکل تامین می شود.

راحتی فوق العادۀ کار با باتری

حمل باتری که فقط 11 کیلوگرم وزن دارد آسان است و می‌توان آن را از SOCOخارج کرده و به راحتی به جای دیگری انتقال داد.  هر دو پک باتری در یک محفظۀ اختصاصی در کنار هم قرار دارند که می توان آنها را به راحتی و بدون صرف زمان از جای خود خارج کرد. به هیچ ابزاری هم نیاز نیست. دستگیره ارگنومیک آنها هم به راحتی کار می‌افزاید. زمانی که باتری‌ها را به SOCOبرمی‌گردانند به طور خودکار در جایشان قلاب شده و برای ایمنی بیشتر قفل می‌شوند.  

باتری موتوربرقی

عملکرد خوب و سلامت باتری‌ ها با BMS(سیستم مدیریت باتری)

محافظت تمام و کمال در مقابل تخلیۀ شارژ (دشارژ) بیش از حد، شارژ بیش از حد، اضافه جریان، اتصال کوتاه، و شرایط دمایی نامناسب، و همچنین متوازن کردن باتری، کارکردهای اصلی "سیستم مدیریت باتری" (BMS) می‌باشند.

"سیستم مدیریت باتری" (BMS) یک سیستم الکترونیکی است که عملکرد باتری‌های شارژی را مدیریت می‌کند، به این صورت که نمی‌گذارد که باتری در خارج از محدوده عملیاتی ایمن‌ کار کند. این سیستم بر وضعیت باتری نظارت می‌کند، داده‌های مربوطه را محاسبه کرده و گزارش می دهد، محیط باتری را کنترل می کند و ... .

موارد تحت نظارت BMS عبارتند از: ولتاژها، دماها، وضعیت شارژ، وضعیت سلامت، وضعیت توان، وضعیت ایمنی، جریان خنک‌کننده، جریان ورودی و خروجی باتری

یکی از کارکردهای BMS آن است که انرژی الکتریکی‌ای که به هنگام ترمزگیری به دست آمده به باتری برمی‌گرداند.

در یک نگاه:

طول عمر: 5 سال

نرخ تبدیل انرژی: 92%

زمان شارژ سریع: 3 سرعت (به صورت آپشن)

حداکثر دامنه پیمایش با پک باتری اضافه: 160 کیلومتر

زمان شارژ کامل: 6 ساعت

سیکل‌های شارژ: 600 بار

موتوربرقی

موتوربرقی

 

سوپرسوکو

صفحه سنجشگرها

تمام دیجیتال. به میزان روشنایی محیط اطراف حساس است و به طور خودکار با آن وفق پیدا می کند، و به همین خاطر حتی آفتاب شدید هم نمی تواند مزاحم دیدن آن شود.

 با استفاده از تکنولوژی هال سنسورکنترل سرعت با دقت بیشتری امکان پذیر می گردد. به این ترتیب می توان بلافاصله پس پیچ زدن اقدام به سرعت گیری کرد.

قابلیت عبور و مرور

توانایی عبور از عمق آب 280 میلی متری و دارای گرید IP65 ضد آب و خاک

موتور الکتریکی

 

فرایند جوشکاری قوس-آرگون

جوشکاری روباتی قوس-آرگون برای بدنه فرعی و دوشاخ عقب

جوشکاری TIG: ظاهر زیبا، اعمال نیروی یکنواخت و تراکم بالاتر

موتور الکتریکی

دوشاخ عقب ساخته شده با فرایند آهنگری

از آنجا که دوشاخ عقب از فولاد کربنی و با فرایند آهنگری ساخته شده ، خط جریان فلز و کارکرد مکانیکی آن حفظ گردیده است. دوشاخ عقب، 2 نقطه نصب نیز دارد که با کمک آنها می توان تغییرات شخصی را اعمال نموده و یا گلگیر عقب را اضافه کرد.

بدنه فرعی آلومینیومی

فراوری دمایی

150 کیلوگرم بار

مکانیک مهندسی

ساختار آلومینیومی-فولادی با وزن پایین، تنه پایدار

بدنه اصلی از فولاد کربن

رنگ الکتروفولتیک، تمام رنگی

ضد زنگ، ضد پوسیدگی و اکسیداسیون

 

 

 

BACK TO اخبار

ُسوپر سوکو در ایرانتامین کننده رسمی دوکاتی در سال 2019